Vadovai ir Lektoriai

Stovyklos vadovai ir lektoriai

Karjeros stovyklą organizuojame jau nuo 2016 m. Esame įkvėpti įvykusių stovyklų jaunuolių ir artimųjų džiaugsmo bei pasitikėjimo mumis. Kasmet kviečiame nauju lektorius – geriausius savo srities profesionalus, kurie su jaunimu sukuria betarpišką ir draugišką bendravimo atmosferą.

UGNĖ JUODYTĖ

Psichologė, stovyklos vadovė

Apie mane

10 metų dirbu ugdymo srityje. Man svarbi vertybė yra nuolatinis mokymasis, tad ieškau efektyvių savęs pažinimo būdų pati ir tuo, kas veikia - dalinuosi su kitais.

Kodėl dalyvauju šioje stovykloje?

Nes šiandieną dažnai konsultuodama žmones girdžiu, jog jie nėra laimingi dėl savo karjeros kelio. Karjeros stovykla - tai erdvė, kur galima dar būnant mokykloje geriau save pažinti ir kryptingiau, drąsiau, prisiimant atsakomybę eiti savo svajonių karjeros keliu.

Mano pasiekimai karjeroje

Esu laiminga dirbdama darbą, kuriame matau daug prasmės. Keliuosi su šypsena beveik kiekvieną rytą - ir tai man yra didelis pasiekimas.

Mano didžiausi pasiekimai gyvenime

Esu laiminga moteris, apsupta nuoširdžių, pozityvių mylinčių žmonių.

Svajonė

Gyventi nuolatinėje pusiausvyroje ir padėti tai daryti kitiems.

Mėgstamiausi filmai

Sudėtingas klausimas, nes atsakymas kiekvieną dieną būtų vis kitoks, priklausantis nuo nuotaikos 🙂 Šiai dienai: “Džo Bleko viešnagė” ir “Valgyk, melskis, mylėk 🙂

Mėgstamiausios knygos

Mažasis princas

SIMONAS JAKUBAUSKAS

Koučeris, viešojo kalbėjimo treneris, „Confident Voices Vilnius“ bendraįkūrėjas, verslininkas, stovyklos vadovas

Apie mane

Nuo pat kokios 10-os klasės žinojau: būsiu garsus teisininkas. Spręsiu didžiausias bylas, kalbėsiu prieš žiuri teisme (aišku, tuo metu, kad tokio dalyko kaip žiuri Lietuvos teisinėje sistemoje net nėra niekas nepasakė…), mane rodys per TV. 12-oje klasėje, kai atėjo laikas rinktis, kažkodėl, stodamas į teisę Anglijoj, kartu parašiau ir paraišką į psichologiją Vilniaus Universitete… Aišku, puoselėtą svajonę būti garsiu advokatu reikėjo tęsti – psichologiją padėjau į lentyną ir išvažiavau svetur.
Po penkių metų teisinės karjeros (jeigu galima ją taip pavadinti), suprantu, kad ten stojau dėl paviršutiniškų priežasčių: socialinis statusas, gerbiama karjera, pinigai, ego, kostiumai, verslai ir t.t.
Taip atsitiko, kad 12-oje klasėje į lentyną padėta psichologija niekur nedingo – visada domėjausi žmogumi, jo procesais, saviugda, o viešasis kalbėjimas, vienokia ar kitokia forma, neapleido mano gyvenimo tiek studijų, tiek jau po to – darbo metais. Darbuojuosi dabar tiek individualiai, tiek grupėse su žmonėm, kurie nori viešojo kalbėjimo (ir ne tik jo, aišku, nes viešasis kalbėjimas – apie daug daug dalykų…) Jaučiu daug prasmės tame, ką darau. Ir ne dėl socialinio statuso ar daug pinigų. Dėl galimybės padėti žmonėms. Dėl matymo, kaip jie keičiasi. Dėl to, kad kiekvienas žmogus turi, ką pasakyti viešai.
Noriu, kad ir tu stovykloje priartėtum prie savo esminę prasmę turinčios veiklos.

Kodėl dalyvauju šioje stovykloje?

Matau labai daug prasmės – tikrai būčiau norėjęs tokių metų sudalyvauti stovykloje. Organizuojame projektą jau trečius metus ir mačiau, kiek daug ir kaip imliai vaikai savinasi tai, ką turime pateikti. Mačiau, kiek daug motyvacijos ir noro DARYTI atsiranda po stovyklos. Mačiau, kiek daug artimų pažinčių atsiranda tarp stovyklos dalyvių, kurios, neabejoju, bus naudingos ne tik profesiniam, bet ir asmeniniame gyenime. Mačiau, kiek skirtingos patirties iš skirtingų Lietuvos vietų atsiveža vaikai ir kaip noriai jomis dalinasi – buvau nustebęs, kiek daug apie verslą, karjerą ir viešąjį kalbėjimą tokie jauni žmonės žino.

Mano pasiekimai karjeroje

Didžiausias pasiekimas – laisvė. Daryti tuos projektus, kuriuos noriu daryti, dirbti tada, kada noriu dirbti, su tais žmonėmis, su kuriais noriu dirbti 🙂

Mano didžiausi pasiekimai gyvenime

Suvokimas, kad gyvenime mokytis galima iš visko: santykių, klaidų, pokalbio, būsenų, įpročių, gamtos, oro ir, ypač, vyresnių mentorių 🙂

Svajonė

Keliauti aplink pasaulį ir skaityti pranešimus, mokyti žmonės, teikti daug daug daug vertės pasauliui.

Mėgstamiausi filmai

„Lord of the Rings“ ir „The Hobbit“ trilogijos, „The Knight“, „Instinct“, „The Butterfly Effect“.

Mėgstamiausios knygos

Nyčė „Štai taip Zaratustra kalbėjo”, E. Tolle „Šios akimirkos jėga”, S. Jobs’o biografija.

ALGIMANTĖ GRICIŪTĖ

Komunikacijos kūrėja, stovyklos vadovė

Apie mane

Svarbiausia man būti Moterimi. O kūryba, judesys, šokis, muzika, estetika, jausmai, emocijos ir noras gyventi nuolatiniame malonume – tai raktažodžiai apie mane.

Kodėl dalyvauju šioje stovykloje?

Nes nuo to laiko, kai suorganizavome pirmąją stovyklą ir pamatėme jaunimui suteiktą naudą bei jų reakciją, supratau, kad šiame kelyje sustoti dabar negaliu – turiu tęsti, nes tai tiesiog per daug vertinga. Stovyklos metu, kai vesdavau “Dėkingumo vakaras”, jaunimo atsidavimas apsikabinus ir dėkojant už savo kasdienes gyvenimo dovanas, graudindavo iki ašarų. Esu laiminga, galėdama pažinti šiuo jaunus žmones, jų vidinį pasaulį, o su kai kurias po stovyklos megzti gražias artimas pažintis.

Mano pasiekimai karjeroje

Leidimas sau pripažinti, kas man netinka. Taip nuo 2015 metų apverčiau savo gyvenimą aukštyn kojomis išeidama iš prestižinės tarptautinės finansinės institucijos ir pradėjusi ilgą kūrybos procesą. Tai buvimas naujai kuriamos įmonės dalimi, savo naujų talentų atradimas komunikacijos, marketing, įvaizdžio kūrimo srityje, naujo plataus pažinčių rato kūrimas.

Mano didžiausi pasiekimai gyvenime

4 mėnesiai gyvenimo JAV 2011 metais, kada apsivertė mano suvokimas apie pasaulį nauja, teigiama linkme.
Savo unikalių savybių pripažinimas ir laikymas kaip didžiausia mano vertybe.

Svajonė

Gyventi taip, kad kažkada vėliau galėčiau pasakyti: “Įgyvendinau viską, ko norėjau, todėl esu laiminga”.

Mėgstamiausi filmai

“Pretty woman” (1999), “Seven Pounds” (2008), “The Pursuit of Happiness” (2006), ”Wild” (2014), “Mr. Nobody” (2009), serialas „Velvet“.

Mėgstamiausios knygos

Louise L. Hay “Moters galia”, L. Blekaitytė “Sielos aritmetika”, L. N. Spielman „Gyvenimo planas“, Dawid R. Hawkins “Galia ir jėga”, Dr. Joe Dispenza “Atsikratykite įpročio būti savimi”, Rhonda Byrne “Mintys kasdienai”, Osho knygos.

ROMUALDAS MAČIULIS

Žmogaus elgsenos ekspertas, verslininkas, konsultantas

Apie mane

Žmogaus elgsenos ekspertas, verslininkas, konsultantas ir pranešėjas, po sunkių gyvenimo išbandymų Lietuvoje ir užsienyje, išsikėliau sau tikslą padėti bent 10 mlrd. žmonių per ateinančius 1000 metų. Esu praktikas, vedu mokymus, konsultuoju sėkmingus žmones, verslininkus, vadovus, įmones ir jų darbuotojus tiek Lietuvoje, tiek užsienyje. Mano klientų tarpą sudaro bankai, avialinijos, žymūs žmonės ir visi susiduriantys su sunkiausiais gyvenimo išbandymais. Tarp klientų - „SEB”, „Lietuvos Energija”, „Douglas LT”, „Zepter”, „Nordic Choice Hotels”, „Admen Baltic”, „Zurich Insurance”, „KBC Bank”, „Etihad Airlines”, „Heineken” ir kt.

Kodėl dalyvauju šioje stovykloje?

Noriu jaunimui duoti įrankį pažinti save per savo vertybių sistemą - ir naudotis juo siekiant savo tikslų gyvenime.

Mano pasiekimai karjeroje

Verslas patirtis 3 žemynuose (Europa, Azija, Šiaurės Amerika).

Mano didžiausi pasiekimai gyvenime

Santykiai su mano žmona Alesia Mačiulis.

Svajonė

Palikti po savęs palikimą. kuris tarnautų žmonėms 1000 metų.

Mėgstamiausi filmai

„Ieškantys laimės” („Pursuit of happiness”).

Mėgstamiausios knygos

„7 efektyvių paauglių įpročiai”.

RAMINTA GIRDVAINĖ

Atradimų trenerė, sertifikuota koučingo specialistė ir „Points of You” trenerė, lektorė, kognityvinės elgesio terapijos (KET) praktikė

Apie mane

Esu atradimų trenerė. Sertifikuota koučingo specialistė ir „Points of You™” trenerė, akredituota ICF („International Coach Federation”). Vedu ir organizuoju įvairius ugdymo renginius – seminarus, mokymus, koučingo sesijas, konferencijas. Esu viena iš pirmosios pokyčių konferencijos moterims „Išdrįsk pradėti“ iniciatorių ir organizatorių. Taip pat esu komunikacijos konsultantė, turinti 10 metų darbo patirtį versle ir nevyriausybiniame sektoriuje.

Kodėl dalyvauju šioje stovykloje?

Noriu pasidalinti savo atradimais su jaunimu, įkvėpti juos drąsiau žvelgti į save, gyvenimą ir savo ateitį.

Mano pasiekimai karjeroje

10 metų patirtis komunikacijos srityje (žiniasklaidoje, knygų leidyboje ir prekyboje, energetikoje, nevyriausybiniame sektoriuje), 2 metus pirmininkavau Lietuvos marketingo asociacijos (LiMA) Vilniaus valdyboje – didžiausioje marketingo ir komunikacijos profesionalus vienijančioje organizacijoje. Turiu komunikacijos bakalauro ir magistro laipsnius, į tą patį Vilniaus universitetą, Komunikacijos fakultete vėliau sugrįžau kaip ryšių su visuomene bei verslumo ir lyderystės lektorė. Rašau straipsnius asmeninio augimo temomis, daugiausia apie savivertę ir pasitikėjimą savimi, dalijuosi savo mintimis Facebook‘e. Taip gimė mano renginių ciklai, 8 savaičių programa tinklaraštis Tuesipakankamai.lt. Šiuo metu studijuoju kognityvinę elgesio terapiją, praktikuoju dėmesingą įsisąmoninimą (Mindfulness). Jau trečius metus užsiimu koučingu, mokymais, buriu ir ugdau žmones. Didžiausias projektas – jau antrąkart su kolegėmis organizuojama pokyčių konferencija „Išdrįsk pradėti“, sutraukianti 500 asmeniniu ir profesiniu augimu besidominčių moterų. Pirmojoje konferencijoje be organizavimo skaičiau pranešimą, šiemet – turėjau garbę išbandyti naują, renginio vedėjos, amplua.

Mano didžiausi pasiekimai gyvenime

Didžiausias pasiekimas – mane supantys nuostabūs žmonės ir ryšys su jais. Tai vyras, šeima, draugai, mano mokytojai ir įkvėpėjai. Sprendimas nuolat augti ir mokytis, plėsti savo akiratį: knygos, studijos, mokymai ir seminarai neatsiejama mano gyvenimo būdo dalis. Taip pat – pasiryžimas keisti profesiją ir dirbti savarankiškai – atradus savo pašaukimą mokyti(s), įkvėpti kitus. Nors turėjau solidžią sėkmingą patirtį marketingo ir komunikacijos srityje, turėjau drąsos klausyti intuicijos ir pradėti viską iš naujo, nuo nulio – mokytis koučingo, tapti lektore. Dabar dėl to jaučiuosi labai laiminga, atradusi savo vietą po saule, geriausiai išnaudojanti savo gebėjimus ir talentus.

Svajonė

Milijonas pasitikėjimo – įkvėpti kuo daugiau žmonių pasitikėti savimi ir kitais, gyventi savo (ne kažkieno kito) svajonių gyvenimus.

Mėgstamiausi filmai

„Kaip Hektoras laimės ieškojo” („Hector and the Search for Happiness”); „Sėkmė avansu” („Pay it forward”); „Gyvenimas yra gražus” („Life is Beautiful”).

Mėgstamiausios knygos

„Išskirtys. Sėkmės istorija” (Outliers, Malcolm Gladwell); „4 valandų darbo savaitė” (Timothy Ferriss).

DANIELIUS GORIUNOVAS (DEBESYLA)

Beprotiškų iššūkių fanatikas ir nieko neišmanantis jaunuolis

Apie mane

Turiu 5 metų rašymo patirtį (tinklaraščiai, straipsniai, nebaigti romanai, baigta „self-help” pop psichologijos žanro knyga „Tinginio manifestas”), 2 metai kuriant mąstymo treniruoklį „Onbo.lt”.

Kodėl dalyvauju šioje stovykloje?

Mane pakvietė, o aš mielai pasidalinčiau patirtimi su klausytojais. Man malonu duoti naudą moksleiviams, džiaugiuosi, kai po to gaunu jų laiškus ir žinutes su padėkomis.

Mano pasiekimai karjeroje

Knyga „Tinginio manifestas”, 12 tūkst. sekėjų, tūkstantis dalyvių turinti „Onbo.lt” mokymų sistemą.

Mano didžiausi pasiekimai gyvenime

Man 25,8 metų (2018 vasarį) ir aš dar gyvas. Plius sulaukiu vis padėkų už pagalbą. Nežinau ar tai labai dideli dalykai, bet man smagu.

Svajonė

Susirasti žmoną. Protingą.

Mėgstamiausi filmai

Serialai „Mr. Robot”, „Black mirror”, „Westworld”. Filmai „Wall-e”, „Mad Max: Road of Fury”.

Mėgstamiausios knygos

Isaac Asimotov „Fondas”, Biblija.

LIUDAS DAPKUS

Žurnalistas, redaktorius, keliautojas

Apie mane

Sėkminga karjera žiniasklaidoje (laikračiai, žurnalai, portalai, TV) nuo 22 metų, sprendimas pasitraukti iš jos ir atsidėti aktyvesniam pasaulio pažinimui. Šimtai interviu ir rašinių, unikalios patirtys ir situacijos, palikusios ryškų pėdsaką ir suteikusios vertingų pamokų, kuriomis mielai dalinuosi su visais besidominčiais

Kodėl dalyvauju šioje stovykloje?

Noriu perteikti savo patirtį ir žinias tiems, kurie mokės jas pritaikyti savo poreikiams, tačiau neras jų nei knygose, nei tarnybinėse Google stotyse.

Mano pasiekimai karjeroje

Laiku iš visur išėjau.

Mano didžiausi pasiekimai gyvenime

Ketvirtį amžiaus trunkanti laiminga santuoka ir dvi nuostabios dukros.

Svajonė

Parašyti tikrai gerą knygą.

Mėgstamiausi filmai

„Breakfast at Tiffany's”, „Blade Runner”, „Shawshank Redemption”.

Mėgstamiausios knygos

„Sapiens. Glausta žmonijos istorija”, „Sidharta” „Žmogus ieško prasmės”, „Musių valdovas”.

RASA VENCKUTĖ

„Lūšies” kūrėja, psichologė

Apie mane

Paklausta, ką veikiu gyvenime, atsakau: perkeliu žmones mėnesiui į naują realybę ir išmokau joje pasilikti, arba auginu lūšiukus – t. y. kuriu Lūšies erdvę. „Lūšis” - tai internetinė sužaidybinta (angl. gamification) asmenybės stiprinimo erdvė, gimusi sukryžminus rezultatyvias psichologines užduotis, pažangą ir malonų įsitraukimą skatinantį žaidimą ir jaukų socialinį tinklą. Jau 6 metai, kaip „Lūšis” padeda tūkstančiams žmonių stiprininti asmenybę, įpročius bei apčiuopiamai siekti savo tikslų. Stengiuosi, kad „Lūšis” būtų ne tik gyvenimą keičianti, bet ir įtraukianti, bendražygių juoku aidinti erdvė.

Kodėl dalyvauju šioje stovykloje?

Noriu pasidalinti su jaunimu tuo, ką sužinojau bedirbdama su tūkstančiais įvairaus amžiaus žmonių.

Mano pasiekimai karjeroje

Paauglystėje supratusi savo pašaukimą gilintis į žmonių asmenybės augimą, ėmiau skaityti daugybę knygų, dėlioti asmenybę stiprinančio įrankio idėjas. Todėl jau trečiame psichologijos studijų kurse ėmiau kurti „Lūšį”. Šis žvėris kiekvienais metais sutraukia tūkstantį žmonių, kurie vietoje feisbuko užsidegę darbuojasi internetinėje girioje, stiprindami save, spręsdami būtent sau aktualias problemas, realiai keisdami savo gyvenimą čia ir dabar.

Mano didžiausi pasiekimai gyvenime

Anksti atradau ne tik pašaukimą, bet ir vidinę laimę. Ji nepriklauso nuo mano nuotaikos, rezultatų, nesėkmių, kitų nuomonės apie mane. Ji tiesiog yra, nes gyvenu pagal savo vertybes.

Svajonė

Svajoju apie naujo internetinio saviugdos įrankio, įdomiai ir rezultatyviai keisiančio tūksančių ar net milijonų žmonių gyvenimus, sukūrimą. Jaučiu, jog kurdama „Lūšį” kuriu ir naują asmenybės pažinimo bei stiprinimo teoriją. Kartais, rodos, jau įsivaizduoju, kas ir kaip. O kartais atrodo, kad svajonę jau pasiekiau, belieka tik ją toliau auginti. Tad belieka laukti rytojaus.

Mėgstamiausi filmai

Dokumentiniai, „A Beautiful Mind”, „Avatar”.

Mėgstamiausios knygos

Daug pasiekusių žmonių biografijos.

DAINIUS JAKUČIONIS

Gydytojas psichoterapeutas, UAB „DOOR Training and Consulting Baltic” konsultantas, VU dėstytojas

Apie mane

Esu žmogus turintis tikslą padėti kitiems įveikti savo iššūkius ir problemas. Mano pagrindinė profesija yra gydytojas, iki jos teko eiti 9 metus, kažkur nuo 7-tų metų pradėjau mokytis psichoterapijos ir tai tapo mano paties iššūkiu ir pagrindiniu tikslu gyvenime. Dėstymas Vilniaus universitete man atrodė savaime suprantamu dalyku, tad jau 4 metai, kaip studentams padedu pažinti žmogaus kūno ištyrimo metodus. Norėdamas dar plačiau padėti žmonės pradėjau dirbti UAB „DOOR Training and Consulting Baltic” konsultantu.

Kodėl dalyvauju šioje stovykloje?

Manau, kad pasaulyje yra per daug žmonių, kurie nesusitvarko su savo emocijomis ir iššūkiais gyvenime. O to mokytis geriausia esant jaunam. Kadangi mano tikslas ir stovyklos įdėja atitinka, dalyvauju ir pasidalinsiu savo patirtimi.

Mano pasiekimai karjeroje

Nežinau, kaip čia tiksliai atsakyti į šį klausimą. Kiekvienais metais aš paaugu savo profesinėje srityje, jei susmulkinčiau į kiekvieną dieną, tai kiekvieną vakarą aš paaugu taip pat. Šiandien esu čia, bet rytoj būsiu paaugęs.

Mano didžiausi pasiekimai gyvenime

Išmokau suprasti ir jausti savo jausmus (dar nebaigiau mokytis).

Svajonė

Funkcionaliausia virtuvė pasaulyje, kurioje galėčiau gaminti bet kokį man patinkantį patiekalą.

Mėgstamiausi filmai

„Drive”, „Spirited Away” (2001), „Princess Mononoke” (1997), „12 Angry Men” (1957), „The Shawshank Redemption” (1994), „Interstellar” (2014), „The Green Mile” (1999), „The Intouchables” (2011), „The Lives of Others” (2006), „Gran Torino” (2008), „La La Land” (2016).

Mėgstamiausios knygos

Viktor Frankl „Žmogus ieško prasmės”, Steven F. Covey „7 efektyviai veikiančių žmonių įpročiai”, Arthur Schopenhauer „Gyvenimo išminties aforizmai”, visos Viktoro Pelevino knygos.

KRISTINA LAUČIENĖ

Neuroedukatorė, ICU koučingo specialistė bei juoko jogos trenerė.

Apie mane

Aš tikiu, kad žmogus keičiasi, bet tuo atveju, jei pats to nori. Mano įsitikinimu - savo kasdieniais veiksmais sukuriame save. Mano tikslas - ugdyti visapusiškai atsakingą asmenybę, palydėti jo tobulėjimo kelyje. Jau ketvirtus metus dalinuosi įvairiomis praktikomis - vedu grupinius užsiėmimus bei individualias konsultacijas, kurios leidžia žmogui pokytį pasiekti kokybiškiau ir greičiau. Esu „Rytojus yra Šiandien” puslapio įkūrėja. Tikiu, kad kiekviena diena atneša naujų patirčių ir taip kuria rytojų. Tai, ką veikiame šiandien - ir yra svarbiausia.

Kodėl dalyvauju šioje stovykloje?

Nes man patinka iššūkiai 😉

Mano pasiekimai karjeroje

Saviugdos trenerė. Įvairiausi metodai. Ketvirti metai laisvai samdomos specialistės patirtis Lietuvoje, Latvijoje, Ispanijoje bei Vokietijoje. Daugiau nei 140 įmonių bei kolektyvų, kuriuose vedžiau įvairius užsiėmimus. Daugiau nei 1600 dalyvių, pažinusių mano praktikos metodus. 6 pranešimai konferencijose, o taip pat TV laidos bei straipsniai spaudoje apie juoko jogą, saviugdą, pokyčio reikšmę ir naudą.

Mano didžiausi pasiekimai gyvenime

Esu fantastiškos moterų lektorių komandos narė. Kartu mes kuriame stovyklas moterims. ĮgyvendinamE drąsiausias idėjas. Man tai - didžiausia dovana ir didžiausias mano laimėjimas - bendrystė!

Svajonė

Mokytis iš pačių ištakų - iš žmonių, kurie iš kartos į kartą paveldėjo pažinimą. Parašyti ir išleisti knygą.

Mėgstamiausi filmai

„Beldžiant į dangaus vartus”.

Mėgstamiausios knygos

Knygų turiu labai labai daug!:) labai daug knygų atsiskleidžia su amžiumi, pvz „Mažasis princas”. Kiek girdėjau, jaunimas jos ne iki gali supranta, o ji - fantastiškai gili! Pakankamai aiškiai apie pokytį, proritetus, vertybes bei talentų lavinimą kalba autorius Brain Tracy. Taip, turbūt visas jo knygas siūlyčiau jaunimui.

POVILAS PETRAUSKAS

Koučingo specialistas, verslininkas

Apie mane

Povilas šiuo metu keliauja, tad dar nespėjo atsakyti į klausimus, bet jau greitai galėsi apie jį sužinoti daugiau!

Kodėl dalyvauju šioje stovykloje?

Povilas šiuo metu keliauja, tad dar nespėjo atsakyti į klausimus, bet jau greitai galėsi apie jį sužinoti daugiau!

Mano pasiekimai karjeroje

Povilas šiuo metu keliauja, tad dar nespėjo atsakyti į klausimus, bet jau greitai galėsi apie jį sužinoti daugiau!

Mano didžiausi pasiekimai gyvenime

Povilas šiuo metu keliauja, tad dar nespėjo atsakyti į klausimus, bet jau greitai galėsi apie jį sužinoti daugiau!

Svajonė

Povilas šiuo metu keliauja, tad dar nespėjo atsakyti į klausimus, bet jau greitai galėsi apie jį sužinoti daugiau!

Mėgstamiausi filmai

Povilas šiuo metu keliauja, tad dar nespėjo atsakyti į klausimus, bet jau greitai galėsi apie jį sužinoti daugiau!

Mėgstamiausios knygos

Povilas šiuo metu keliauja, tad dar nespėjo atsakyti į klausimus, bet jau greitai galėsi apie jį sužinoti daugiau!

AKVILĖ ALAUSKAITĖ

SMK Karjeros centro vadovė, savęs pažinimo ir karjeros konsultantė

Apie mane

Esu SMK Verslo ir teisės katedros vedėja, Socialinių partnerysčių vadovė, savęs pažinimo ir karjeros konsultantė, ekspertė. Mano konsultacijos ir mokymai skirti žmonėms, norintiems įgyvendinti reikšmingus pokyčius savo asmeniniame ir profesiniame gyvenime. Asmeninės vadybos, karjeros klausimais, profesinio augimo temomis susidomėjau prieš penkis metus, pradėjusi intensyvią programą Vilniaus Universitete, kur įgyjau asmeninės vadybos ir profesinio augimo žinių. Esu išskirtinė lektorė, nes taikau įvairius kūrybinius ir žaidybinius metodus mokant teorinių ir praktinių žinių. Tikiu, kad per asmeninį patyrimą galima pasiekti daugiau. Žinau, kaip greitai atgauti fizines ir dvasines jėgas, sparčiau atsitiesti po nesėkmių. Keliauk į save ir patirk džiaugsmą!

Kodėl dalyvauju šioje stovykloje?

Nes labai noriu įtraukti jaunus žmones į kūrybos bei visuomenines veiklas, skatinančias asmeninį tobulėjimą ir bendruomeniškumą, ugdyti jaunimo kūrybiškumą, verslumą ir didinti jų sąmoningumą.

Mano pasiekimai karjeroje

Esu Teisės mokslų magistrė, VU Karjeros valdymo absolventė, savęs pažinimo ir karjeros planavimo konsultantė. Taip pat, esu judėjimo „Kūrėjų karta“ koordinatorė. Socialinių mokslų kolegijos ilgametė darbuotoja, Verslo ir teisės katedros vedėja, Karjeros centro vadovė. Esu žmogus, kuris nebijo pasinaudoti galimybėmis ir visuomet siekia daryti viską, ką gali geriausia tuo metu.

Mano didžiausi pasiekimai gyvenime

Esu mama, o tai didžiausias gyvenimo pasiekimas.

Svajonė

Kad visi pasaulio žmonės sutartų su savimi ir kitais.

Mėgstamiausi filmai

„Unbroken“; „Cloud Atlas“ (2012); „August Rush“ (2007)

Mėgstamiausios knygos

Šekspyro „Sonetai“; Montesquieu „Apie įstatymų dvasią“; Friedrich Nietzsche „Anapus gėrio ir blogio“, „Antikristas“ ir kt.

DAIVA PAKALNĖ

Lektorė, asmeninio augimo specialistė, kognityvinės elgesio terapijos praktikė, www.bukikvepta.lt įkūrėja

Apie mane

Jau 15 metų gilinuosi į žmogaus mąstymo, savęs pažinimo ir augimo lobynus, jau penkti metai dirbu koučingo srityje, bei vedu mokymus mąstymo, transformacijos, pokyčių, autentiškumo temomis. Darbas su žmonėmis ir stebėti jų pokyčius yra pati gražiausia dovana, kurią galiu gauti iš šio darbo.

Kodėl dalyvauju šioje stovykloje?

Paskutinius porą metų lektoriauju vienoje kolegijoje, ir pastebėjau, kad jaunimo mokykloje neišmokina labai daug dalykų - jie stokoja pasitikėjimo savimi, nežino kaip dirbti su savimi, nemoka jokių įrankių, kad pažintų save labiau. Jie pasimetę, nes sėdi paskaitose, ir nėra tikri, ar studijuoja tai, ko trokšta iš tikrųjų. Todėl ši stovykla yra man atrodo nuostabi idėja, kuri įgalins studentus jaustis tvirtesniems baigus mokyklą.

Mano pasiekimai karjeroje

Darbas kolegijoje, autorinės metodikos, atvežta verslo idėja į Lietuvą ir mentoriavimas „Versli Lietuva” renginiuose.

Mano didžiausi pasiekimai gyvenime

2 vaikai ir gyvenimas prie gamtos.

Svajonė

Turėti savo namą pušų paunksmėje.

Mėgstamiausi filmai

„Atkirtis”, „Motina!”, „Ieškantys laimės”.

Mėgstamiausios knygos

„Alchemikas”, „Jūsų pasamonės galia”, „Nuotaika paklūsta protui”.

JŪRA GLO

Radikalaus Atvirumo trenerė, asmeninės transformacijos koučerė

Apie mane

Aš prabudau prieš ketverius metus, supratau, jog viskas ką iki tol siekiau buvo ne mano noras, o mano programos iš šeimos ir kultūros. Viską metusi (magistro studijas ir gerą darbą start-upe Berlyne) pradėjau „unschooling“ metus. Pradėjau domėtis tuo, kas iš tikrųjų kuteno smalsumą - psichologija, kultūra, atvirumas, santykiai ir laisvė būti savimi. Tuo metu nemačiau, kur mano asmeninis tyrinėjimas mane veda, mano šeima ilgai galvojo, jog išprotėjau, tačiau man tiesiog pabodo apsimetinėti ir meluoti, jog man yra gerai, kai gerai niekada nebuvo. Aš ilgai skendau dvejonėse ar man teks grįžti atgal į tą patogų gyvenimą, kurio taip nenorėjau. Tęsdama studijas su privačiais mokytojais, neformaliomis programomis internete ir savarankiškai kuruodama grupes tiesai sakyti, po mažu išsilaisvinau nuo baimių, smerkimų ir dvejonių. Aš pradėjau testuoti savo beimes, daryti, tai kas buvo baisu - pavyzdžiai keliauti aplink pasaulį su kuprine, prašyti pagalbos kai to noriu be kaltės, gėdos ar skolos jausmo, sakyti viską ką galvoju ir ką jaučiu. Pakeliui pamečiau beveik visus tuometinius draugus, tačiau sutikau daug daugiau bendražygių kurie tapo tikrais draugais. Galiausiai aš susikūriau savo paties mokyklą - kviečiausi lektorius iš viso pasaulio į Berlyną vesti mokymus kitiems ir tuo pat man. Aš savų pinigų neturėjau - išgyvenau iš organizavimo. Už paskutinius pinigus pirkau lėktuvo bilietus ir keliavau gyventi į sąmoningas bendruomenes ir eko projektus Pietų ir Centrinėje Amerikoje, kur išmokau ir supratau santykių subtilybes, kultūrinimo įtaką bei žmogaus patyrimo ir gyvenimo cikliškumą. Pamažu pradėjau vesti daugiau savų seminarų su aistra dalintis įžvalgomis. Ilgainiui tapau profesionalia organizatore, radikalaus atvirumo trenere bei sąmoningumo stovyklų vedėja. Šiuo metu visus pinigus investuoju į neformalų švietimą, tradicinius gydymo būdus ir bendruomenių projektus, kurios siekia išsaugoti senųjų tautų išmintį, mediciną bei miškus. Radikalus Atvirumas man padėjo išeiti iš baimės ir išmokė, kaip būti savimi, gyventi taip kaip noriu, giliame ir tikrame ryšyje su šeima, bendruomene bei gamta. Mano gyvenimas man nekelia streso, ar nepasitenkinimo. Ši darna, kūne ir sąmonėje man yra neįmanoma be atvirumo. Aš supratau, jog atvirumas yra visko pagrindas.

Kodėl dalyvauju šioje stovykloje?

Viskas, kas man buvo sakoma apie pasaulį ir mano galimybes buvo netiesa. Depresija, stresas, emocinis valgymas, savikritika ir kitas savęs slopinimas/„muštravimas“ yra simptomai tokio gyvenimo, kuris netarnauja asmeninės gerovės. Aš noriu pasidalinti savo žiniomis ir sukurti kontekstą jums patirti laisvės ir tiesos skonį, kuris yra vaistas daugumai mūsų modernios kultūros ligų.

Mano pasiekimai karjeroje

I get paid to exist. Aš susikūriau sau darbą ir išsilavinimą. Man žmonės moka už būvimą savimi. Esu žinoma ir vedu seminarus keliuose žemynuose ir mano gyvenimas neturi rutinos.

Mano didžiausi pasiekimai gyvenime

Mano dabartinis gyvenimas 🙂

Svajonė

Daryti būtent tai ką darau.

Mėgstamiausi filmai

„The Century of Self“ - Adam Curtis, Kyle Cease Evolve out Loud videos (youtube), „The Matrix“.

Mėgstamiausios knygos

Charles Eisenstein „Sacred Economics“, „The Ascend of Humanity“, Brad Blanton „Radical Honesty“, „Practicing Radical Honesty“, Susan Campbell & John Grey „Get Real“.

SAULIUS BAGDONAS

Renginių vedėjas, lektorius, savo vidumi besidomintis žmogus.

Apie mane

Statybose žievinau medžius, dirbau „Senukuose“ (vieną mėn), krausčiau baldus, buvau anglijoje pramogų parke (3,5 mėn), Dirbau transporto vadybininku, lektorius Všį „Kitas variantas“, pardavimai „Da Vinci sistema“, renginių vedimas, komandiniai mokymai, Karalienės Mortos mokykla, pats sau Bosas (iki dabar), planuokis pardavimai, „Atrask savo pasaukima“ seminarai, SMK lektorius ir tt 😀

Kodėl dalyvauju šioje stovykloje?

Man patinka ir jaučiu, kad bus kietai.

Mano pasiekimai karjeroje

Esu kas noriu, kur noriu ir kada noriu 😉

Mano didžiausi pasiekimai gyvenime

Laisvė, asmeninis augimas, laikas sau, dalinimasis, nuostabi šeima.

Svajonė

Aš, tu ir mes laimingi 😉

Mėgstamiausi filmai

„Forest gump“

Mėgstamiausios knygos

Jack Canfield „Sėkmės principai“