Stovyklos programą rasite žemiau!

 

Mano karjeros kelias. Diskusija

Diskusijos svečias – Liudas Dapkus

Susitikimo metu Liudas pasidalins 25 metų patirtimi redaguojant didžiausius pasaulio leidinius bei kelionių po 60 ar 70 šalių patirtimi. Ši patirtis padeda lengviau suvokti, kas iš tiesų vyksta pasaulyje. Orientuosimės į saviraiškos būdus ir kūrybiškumo ugdymo priemones. Po šio užsiėmimo tu žinosi, kaip geriau save suprasti per pasaulio pažinimą, gebėsi laisvai dėstyti mintis. Užsiėmimas bus vedamas remiantis Geštalto terapija, Rytų filosofija bei kūno kalbos pagrindais. Tai visuma, kuri padeda geriau suprasti, ko žmogus nori ir suvokti, koks tavo santykis yra su aplinkiniais.

Improvizuoju - pažįstu save - pažįstu kitus! Aktyvūs pratimai ir jų aptarimas

Lektorius – Simonas Jakubauskas

Improvizacijos pratimai puikiai tinka tam, kad galėtume greičiau pažinti vienas kitą, susibendrauti, šiek tiek išeiti iš komforto zonos ir sužinoti daugiau apie save. Simonas praves aktyvių pratimų jau pačią pirmąją dieną! Laukia geros energijos bomba!

Baimė ir gėda karjerai - (ne)trukdo. Interaktyvi paskaita

Lektorius – Dainius Jakučionis

Baimė, jog kažkas nepavyks, ar kažką nuvilsiu dažnai stabdo nuo veiksmų. Vėliau atsirandanti gėda dar mažiau skatina veikti. Nors šios abi emocijos gali trukdyti pilnavertiškai gyventi, yra būdų, kaip sumažinti jų poveikį, o kartais net panaudoti jas savo naudai. Užsiėmimo metu sužinosite ir žaidimo metu patirsite, kad nei baimė,nei gėda nėra tokios gasdinančios kaip atrodo iš pradžių, o jų įveikimas įgalina ir apdovanoja.

Ištvermė siekiant savo tikslo. Interaktyvi paskaita

Lektorius – Saulius Bagdonas

Tam, kad eitumei savo keliu svarbu aktyviai dirbti ties savo pasitikėjimo savimi ir drąsos, ištvermės stiprinimu. Todėl šis susitikimas tau bus labai svarbus ir reikšmingas, nes jo metu sužinosi, kaip ugdyti ištvermę, kas yra pasitikėjimas savimi ir drąsa, iš ko jie susidaro, kaip veikia, kaip juos ugdyti ir atpažinti. Visa tai sužinosi per praktiką žaidimų, diskusijų ir refleksijos metu.

Kur slepiasi motyvacija veiklai? Interaktyvi paskaita

Lektorius – Arnas Markevičius

Ar dažnai būna situacijų, kai norim veikti, daryti, beeet… nedarome! Tikiu, kad ne vienas su tuo susiduriate. Arnas yra žmogus, kurs ne tik papasakos, kaip dirbti su motyvacija, bet kartu su juo stovyklos metu atliksi pratimus, kurie “čia ir dabar” užkels motyvaciją veiklai! O grįžęs namo jau turėsi įrankius, kurie padės, aki to labiausiai reikės. Laukia TURBO energingas susitikimas!

Drąsa būti savimi ir priimti sprendimus. Interaktyvi paskaita

Lektorė – Rasa Birietė

Tėveliai nori, kad būtumei gydytoju, brolis linki, kad įkurtumei savo verslą, seneliai žino, kad privalai būti teisininku, o draugai mato tave žurnalisto kėdėje. O ko nori tu pats??? Reikia daug drąsos ir pastangų, kad išgirstumei, išsigrynintumei savo kelią. Su Rasa kalbėsime, kaip drąsiai priimti sprendimus, kaip girdėti, ką sako aplinkiniai, išsirinkti tai, kas tikrai yra apie tave ir priimti sprendimus.

O kas žino Rasą – supranta, kad šis užsiėmimas bus neįprastas. Mes ne tik dalį laiko diskutuosime, kalbėsime, bet ir ŠOKSIME!!!

Naktinis žygis - ieškome drąsos tamsoje!

Naktinio žygis – jau trečius metus gyvuojančioje stovykloje tampa svarbiu ir neišvengiamu stovyklos simboliu, kuris itin sustiprina dalyvių tarpusavio santykius, ugdo komandiškumą, leidžia pasitikrinti save – kaip veiki komandoje. Tai ištvermę, kantrybę, drąsą ir neabejotinai, pasitikėjimą savimi lavinantis užsiėmimas. Pasinerk į tykią naktį su komanda drauge ir pasiek užsibrėžtą tikslą!

Stovyklos uždarymo ir šokių vakaras

Tai smagus judesio bei muzikos kupinas užsiėmimas, kurio metu profesionalus šokių treneris išmokys šokio žingsnelių. Šokis – tai judesys, savęs pažinimas, laisvumas, o taip pat tai puikus būdas visiems kartu praleisti paskutinį „Karjeros stovyklos“ vakarą.

Dienos aptarimas - koučingo būdu

Jaukūs pokalbiai bendrame rate kiekvieną vakarą, taikant koučingo metodą su “Points of you” kortelėmis. Pokalbiai skirti dienos refleksijai ir įžvalgų užtvirtinimui.

Chill’inam laikas

Šio laiko metu turėsi galimybę pailsėti lauke ar viduje, žaisdamas lauko ar stalo žaidimus, bendraudamas su bendraamžiais, ilsėdamasis ar tiesiog smagiai leisdamas laiką. Įrankiai žaidimams bus paruoštis, sodybos teritorijoje yra galimybė žaisti tenisą, tinklinį, futbolą ir kitus lauko žaidimus.

Ryto mankštos

Bėgimas su Simonu – rytinis bėgimas Trakų apylinkėse.

Pilatesas/kalanetika su Ugne – šios mankštos metu atliekami tempimo pratimai. Tai rami, saugi mankšta, kurios metu dirba ne viena raumenų grupė. Puikus būdas suaktyvinti organizmą ir pasiruošti aktyviai dienai.

Jaunimas stovykloje. Paskaita jaunimo artimiesiems prieš stovyklą

Pokalbis su jaunimo artimaisiais apie būsimą laiką stovykloje, pristatoma programa ir eiga, atsakymų-klausimų laikas.

Pokyčiai po stovyklos. Pokalbis su artimaisiais po stovyklos

Jaunimas grįžta namo kitokie – su naujais įgūdžiais ir žiniomis. Apie tai pokalbis su tėvais.