Stovyklos Programa

 

Pažįstu pasaulį – pažįstu save. Diskusija

Diskusijos svečias – Liudas Dapkus

Susitikimo metu Liudas pasidalins 25 metų patirtimi redaguojant didžiausius pasaulio leidinius bei kelionių po 60 ar 70 šalių patirtimi. Ši patirtis padeda lengviau suvokti, kas iš tiesų vyksta pasaulyje. Orientuosimės į saviraiškos būdus ir kūrybiškumo ugdymo priemones. Po šio užsiėmimo tu žinosi, kaip geriau save suprasti per pasaulio pažinimą, gebėsi laisvai dėstyti mintis. Užsiėmimas bus vedamas remiantis Geštalto terapija, Rytų filosofija bei kūno kalbos pagrindais. Tai visuma, kuri padeda geriau suprasti, ko žmogus nori ir suvokti, koks tavo santykis yra su aplinkiniais.

Kas yra pasitikėjimas savimi? Interaktyvi paskaita

Lektorius – Dainius Jakučionis

Tam, kad galėtum aktyviai dirbti ties savo pasitikėjimo savimi ir drąsos stiprinimu, turi puikiai išmanyti viso to pagrindus. Todėl šis susitikimas tau bus labai svarbus ir reikšmingas, nes jo metu sužinosi, kas yra pasitikėjimas savimi ir drąsa, iš ko jie susidaro, kaip veikia, kaip juos ugdyti ir atpažinti. Visa tai sužinosi per praktiką žaidimų, diskusijų ir refleksijos metu.

Drąsa gyventi pramogaujant. Diskusija

Diskusijos svečias – Danielius Goriunovas (Debesyla)

Gyvenime yra labai smagių veiklų, kurios net leidžia gyventi sočiai ir ramiai! Tai ypatingai motyvuojanti diskusija, kurios metu galėsi užduoti klausimus ir išgirsi įkvepiančią Debesylos karjeros istoriją ir, kaip įmanoma išgyventi iš „pop-asmens“ gyvensenos. Sužinosi, ko reikia, kad gautum eurų iš rašymo, mokytojavimo, treniravimo, vloginimo, bloginimo ar kitų šiuolaikinių pramogų srities profesijų. O taip pat, kaip žaidžiant video žaidimus, žiūrint video žaidimų „streamus“ ir „podkastus“ internetu, užsidirbti net po 5 tūkst. eurų per mėnesį!

Pasitikėjimo savimi stiprinimo esmė arba kodėl kartais reikia stiprinti visai ne pasitikėjimą savimi? Diskusija

Lektorė – Rasa Venckutė

Ar gali būti, kad norint sustiprinti pasitikėjimą savimi, iš tiesų reikia stiprinti visai ne jį? Gal pirmiausia reikia susikoncentruoti į tikslų siekimą, veiklos reultatus ir kasdienį savęs auginimą? Čia sužinosi atsakymą, pasitikėjimo savimi esmę, mitus ir tai, kaip vystosi žemas pasitikėjimas savimi.

Atrask savo „KODĖL?“. Interaktyvi paskaita

Lektorius – Povilas Petrauskas

Ar dažnai žmonės prieš ką nors darydami, savęs sąmoningai paklausia – „O kodėl aš tai darau, kodėl to ir ano noriu?“ Turbūt – nedažnai. Tad, kaip tai paversti kasdienybe ir kodėl tai padidina gyvenimo kokybę bei pasitikėjimo savimi lygi, sužinosi užsiėmimo su profesionaliu koučeriu metu. Čia atsakysi ne tėvų, ne artimųjų, senelių, draugų ar populiarių žmonių susikurtą „KODĖL?“, bet savo „KODĖL“? Užsiėmimas vyks individualiai ir porose ar grupėse. Tavęs laukia netikėtos užduotys!

Sąmoningas pasitikėjimo savimi stiprinimas. Interaktyvi paskaita

Lektorė – Raminta Girdvainė

Diskusijos metu profesionali koučingo specialistė ne tik pasidalins savo patirtimi, kaip ji sustiprino pasitikėjimą savimi, tačiau ir pasidalins tuo, kuo dabar sėkmingai moko kitus – realiais praktiniais įrankiais, kurie, juos įsisąmoninus, tau padės eiti tuo pačiu savęs priėmimo keliu. Visą tai sužinosi, sudalyvavęs sąmoningumo žaidime „POINTS OF YOU™“, kuris išlaisvina kūrybiškumą, tarpusavio bendravimą, plečia akiratį ir padeda į situaciją pažvelgti kitu kampu.

Vertybių nustatymo dirbtuvės

Lektorius – Romualdas Mačiulis

Pasitikėjimas savimi ypač kyla, kai tiksliai žinai, kas esi ir ko nori. Tam, kad galėtum suprasti ko nori, padeda asmeninė vertybių sistema, kuri padeda pasirinkti savo kelią gyvenime. Dirbtuvių metu tu pradėsi suprasti, kas tave motyvuoja iš vidaus ir kaip naudotis savo vertybėmis, siekiant karjeros ir kitų gyvenimo tikslų. Vertybes išsigryninti padės žmogus, kuris mokosi „Demartini Institute“ ir tiesiogiai mokosi iš pasaulyje Nr.1 autoriteto žmogaus elgsenoje – Dr. John F. Demartini.

Pasimatymas su savimi per juoką. Praktinis užsiėmimas

Trenerė – Kristina Laučienė

Tai labai smagus ir emocionalus užsiėmimas, skirtas tau, kad atrastum daugiau pasitikėjimo, ryšio su savimi ir aplinkiniais; lengvai atrastum naujus bendravimo būdus; save priimtum visą, o ne iš dalies;  mokytumeisi nebūti pernelyg rimtas ir gebėtum iš savęs pasijuokti, kurtum draugystes. Juoko joga – tai juoko, improvizacijos, kvėpavimo, vizualizacijos, meditacijos bei kitų atsipalaidavimo praktikų visuma. Praktikos metu sužinosi, kaip gali keisti savo būsenas iš minuso į pliusą tuoj pat, nelaukdamas rytojaus, pirmadienio ar naujų metų!

Pokytis per afirmacijas. Praktinė paskaita

Lektorė – Daiva Pakalnė

Neuromokslu paremto užsiėmimo metu tu suprasi, kaip atpažinti skirtingus mąstymo modelius ir juos keisti įvairiose gyvenimo situacijose afirmacijų pagalba. Sužinosi: kas yra afirmacija, kas vyksta smegenyse, kai mes keičiame mintį, kaip atpažinti negatyvias mintis, kaip afirmacijas kurti ir kaip tai paversti įpročiu. O svarbiausia – galėsi išbandyti „mintis-emocija-veiksmas-rezultatas“ metodą keičiant mintis su afirmacijomis ir stebint, kas keičiasi šioje grandinėje kartu su pačiu tavimi.

Įkvėpk save ir kitus, Interaktyvi paskaita

Lektorė – Akvilė Alauskaitė

Užsiėmimas skirtas, kad įkvėptum save ir kitus per savo kūrybišką mąstymą ir savęs pažinimą. Čia sužinosi, kaip atrodo savęs pažinimo modelis, stereotipai ir mąstymo klaidos, kūrybiškai analizuosi save ir tiesi kelią į karjerą per savęs pažinimą.

Drąsa per atvirumą sau ir kitiems. Interaktyvus užsiėmimas

Lektorė – Jūra Glo

Pakeisk savo gyvenimą sakydamas tiesą! Šio interaktyvaus užsiėmimo metu mokysiesi būti atviru sau ir kitiems, priimti kito žodžius ir pasakyti savuosius. Juk dažnai galvojame „ką pagalvos kiti“ ir panašiai. Šis užsiėmimas tam ir skirtas – nustoti apsimetinėti, galvoti apie kitų nuomonę, o tai tave nuves pasitikėjimo savimi ir drąsos ugdymo keliu. Čia gausi truputėlį teorijos, bendrausi, atliksi pratimus porose ir grupėse. Tikėtina, kad tokiame užsiėmime dar niekada nebuvai!

Naktinis žygis - ieškome drąsos tamsoje!

Naktinio žygis – jau trečius metus gyvuojančioje stovykloje tampa svarbiu ir neišvengiamu stovyklos simboliu, kuris itin sustiprina dalyvių tarpusavio santykius, ugdo komandiškumą, leidžia pasitikrinti save – kaip veiki komandoje. Tai ištvermę, kantrybę, drąsą ir neabejotinai, pasitikėjimą savimi lavinantis užsiėmimas. Pasinerk į tykią naktį su komanda drauge ir pasiek užsibrėžtą tikslą!

Stovyklos uždarymo ir šokių vakaras

Tai smagus judesio bei muzikos kupinas užsiėmimas, kurio metu profesionalus šokių treneris išmokys šokio žingsnelių. Šokis – tai judesys, savęs pažinimas, laisvumas, o taip pat tai puikus būdas visiems kartu praleisti paskutinį „Karjeros stovyklos“ vakarą.

Atvirumo valandėlė – aptarimas koučingo būdu

Jaukūs pokalbiai bendrame rate kiekvieną vakarą, taikant koučingo metodą su “Points of you” kortelėmis. Pokalbiai skirti dienos refleksijai ir įžvalgų užtvirtinimui.

Chill’inam laikas

Šio laiko metu turėsi galimybę pailsėti lauke ar viduje, žaisdamas lauko ar stalo žaidimus, bendraudamas su bendraamžiais, ilsėdamasis ar tiesiog smagiai leisdamas laiką. Įrankiai žaidimams bus paruoštis, sodybos teritorijoje yra galimybė žaisti tenisą, tinklinį, futbolą ir kitus lauko žaidimus.

10 min energijos

Tai aktyvus laikas kasdien, skirtas sukurti ir palaikyti energiją visai dienai. Užsiėmimą ves stovyklos vadovai.

Ryto mankštos

Bėgimas su Simonu – rytinis bėgimas Trakų apylinkėse.

Pilatesas/kalanetika su Ugne – šios mankštos metu atliekami tempimo pratimai. Tai rami, saugi mankšta, kurios metu dirba ne viena raumenų grupė. Puikus būdas suaktyvinti organizmą ir pasiruošti aktyviai dienai.

5 Tibeto pratimai su Algimante – kitaip vadinami jaunystės šaltiniu. Tai pratimai, stiprinantys pagrindinius kūno raumenis, gerinantys pusiausvyrą, skatinantys medžiagų apykaitą, pakelia energijos lygi, skatina pozityvų mąstymą ir bendrą lengvumo pojūtį.

Jaunimas stovykloje. Paskaita jaunimo artimiesiems prieš stovyklą

Pokalbis su jaunimo artimaisiais apie būsimą laiką stovykloje, pristatoma programa ir eiga, atsakymų-klausimų laikas.

Pokyčiai po stovyklos. Pokalbis su artimaisiais po stovyklos

Jaunimas grįžta namo kitokie – su naujais įgūdžiais ir žiniomis. Apie tai pokalbis su tėvais.

Grįžtu su naujais įgūdžiais. Kaip tai išlaikyti? Paskutinė paskaita jaunimui

Paskutinę dieną kartu aptarsime stovyklos metu įgytas patirtis ir žinias, ką daryti ir kaip išlaikyti gautus įgūdžius bei transformuoti į veikimą grįžus iš stovyklos.